Księgowość sklepu internetowego

Sprzedaż w internecie to szereg obowiązków wobec organów podatkowych. Sprzedajesz na Allegro lub eBay albo prowadzisz własny sklep internetowy? Korzystasz z płatności PayPal? Wysyłasz towar za granicę? Zgłoś się do nas. Z Solidną Księgową nie musisz śledzić nowelizacji ustaw i kodeksów. Możesz za to w pełni zająć się prowadzeniem własnego biznesu.

Rozliczanie sprzedaży ze sklepu internetowego może przysparzać wiele wątpliwości. Czy wiesz, że wszystkie prowizje, możesz rozliczyć w firmowych kosztach? Albo że obejmują Cię limity sprzedaży wysyłkowej? I czy znasz nowe plany fiskusa dotyczące kas fiskalnych?  Sprzedaż w Internecie to szerokie zagadnienie, zwłaszcza z perspektywy obowiązkowej dokumentacji i urzędów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Zapewnimy Ci bieżącą opiekę księgową i doradztwo przy każdym problemie lub wątpliwości.
  • Podpowiemy Ci, czy rejestrować się do VAT, jaką formę opodatkowania wybrać i czy korzystać z kasy fiskalnej.
  • Doradzimy jak założyć firmę i nie płacić przez pół roku składek społecznych ZUS.
  • Udostępnimy Ci bezpłatny i bezproblemowy w obsłudze program do fakturowania.
  • Ograniczymy Twoje zaangażowanie do minimum. Faktury i dokumenty przesyłasz do nas online, np. w postaci skanów lub zdjęć, a my zajmujemy się resztą.
  • Otrzymasz bieżący wgląd do dokumentów i wyników działalności. Wystarczy, że zalogujesz się na konto.
  • Będziemy reprezentować Cię przed fiskusem i ZUS-em. Kontrola podatkowa, nie przychodzi do Twojego mieszkania lub siedziby, ale do naszego biura.
 
AliExpress? Towar z Chin i sklep internetowy? Dropshipping? Dla nas to żaden problem. Jesteśmy na bieżąco z przepisami, a Ty nie musisz się o nic martwić.
 
Korzystasz z księgowości online wFirma lub inFakt?
Dla nas to żaden problem! Będziemy kontynuować rozliczenia w twoim programie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Scroll Up