O Solidnej Księgowej


Nasza historia zaczyna się od pierwszego klienta

To był rok 2014. Przełomowy. Klient szukał Moniki – księgowej, która jakiś czas temu, jeszcze na etacie, rozliczała jego firmę. Gdy ją znalazł, wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Od pierwszego zadowolonego klienta do działalności gospodarczej. Skoro ktoś sam puka do naszych drzwi, postanowiliśmy otworzyć je szerzej.


I w ten sposób stworzyliśmy wyjątkowe biuro rachunkowe.
Nie tylko świadczymy usługi księgowe, ale również wspieramy
– podpowiadamy, jak oszczędzać i zwiększać przychody.


Wśród naszych klientów są zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i osoby dopiero planujące założyć działalność. Są programiści z krakowskich business parków oraz właściciele sklepów internetowych i biznesów offline.

Pomagamy im wszystkim ograniczyć płacone podatki i rozliczać niestandardowe usługi (np. dropshipping, płatności PayPal, eBay, reklamy Google AdSense, procedurę MOSS, bitcoiny). Stanowimy wsparcie i służymy radą. Możemy pomóc również Tobie.

SKONTAKTUJ SIĘ

Nasz krok dalej, czyli biznes się rozwija

Gdy klientów przybywało, postanowiliśmy zaoferować im coś więcej. Stworzyliśmy wszechstronną i przyjazną w obsłudze platformę online. Miejsce, w którym przedsiębiorca kontroluje swoją księgowość i rozwój firmy – ma dostęp do wszystkich rejestrów i ewidencji. Faktury wystawia zaledwie w 30 sekund.

SPRAWDŹ, JAK TO DZIAŁA

Rok 2016 przyniósł nam dwie duże zmiany

Czas płynie, a my razem z nim. Niedawno przenieśliśmy się do biura przy ul. Siewnej w Krakowie. Teraz spotkania z księgową odbywają się w miłej atmosferze i przy filiżance dobrej kawy.


Bo finanse to delikatna i ważna sprawa, nad którą warto się pochylić.
O której warto porozmawiać.


W połowie 2016 roku przekształciliśmy jednoosobową działalność w spółkę z o.o. Ciągle się rozwijamy i otwieramy na nowe potrzeby naszych klientów.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Chcesz się dowiedzieć, kto stoi za naszą firmą? Poznaj Monikę.

Nazywam się Monika Salawa i jestem księgową.

Finanse i Rachunkowość skończyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Studiowałam również na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 10 lat zajmuję się księgowością.

Moje doświadczenie?

Jeszcze jako pracownik etatowy współpracowałam z największymi biurami rachunkowymi w Krakowie (m.in. inFakt) i prowadziłam księgowość ponad 100 podmiotów gospodarczych. Byłam też konsultantem podatkowym w Zespole Doradców Podatkowych Jacka Czerneckiego, gdzie pomagałam przedsiębiorcom zmniejszyć ich obciążenia podatkowe i rozliczyć dochody zagraniczne.

Od 2013 r. jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Moja specjalność to obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek z o.o.,  szczególnie działających online.

Jestem taka jak Ty. Czyli jaka?

Bo podobnie jak Ty, prowadzę własną firmę. A co za tym idzie – znam od podszewki problemy współczesnego przedsiębiorcy. Widzę nie tylko cyfry. Nadążam. Z przyjemnością pomagam klientom dobrać najlepsze rozwiązania podatkowe. Znam je z autopsji.

A co robię po godzinach?

Między innymi bloguję. Pod adresem PituPitu z Księgową podpowiadam, jak dobrze zorganizować swój biznes i zaoszczędzić na podatkach. Na bieżąco informuję o zamianach w przepisach i przekładam je na „ludzki”, zrozumiały język. Staram się też „odczarować” księgowość. Zapraszam do lektury!

ZOBACZ BLOGA

Jestem również założycielką facebookowej grupyBezpłatne szkolenia dla księgowych, skupionej wokół tematu bezpłatnych szkoleń z rachunkowości i podatków – zarówno stacjonarnych, jak i webinarów. Poza tym prowadzę fanpage Solidnej Księgowej – serdecznie zapraszam do śledzenia i komentowania.

SOLIDNA KSIĘGOWA NA FACEBOOKU

Będzie mi miło, jeśli zechcesz ze mną współpracować.

KONTAKT