Solidna Księgowa

Witaj w naszym biurze rachunkowym!

Nazywam się Monika Salawa i jestem Księgową.

Historia mojej firmy, może podobnie jak Twoja, zaczyna się od rezygnacji z etatu.

W 2014 r. mając masę pomysłów i całkiem sporą wiedzę o podatkach otwarłam własne biuro rachunkowe. Wiedziałam czego potrzebują przedsiębiorcy, bo w końcu pracowałam z nimi przez 10 lat.

Zawsze była mi bliska branża online i właśnie z przedsiębiorcami z tej branży chciałam pracować. Dla nich też powstała oferta.

Kiedy klientów przybywało, postanowiliśmy zaoferować im coś więcej. Stworzyliśmy wszechstronną i przyjazną w obsłudze platformę online. 

Miejsce, w którym przedsiębiorca:

  • może wystawiać faktury zaledwie w 30 sekund!
  • wygodnie przesyła księgowemu skany dokumentów;
  • ma dostęp do danych księgowych online;

Dzisiaj pomagamy programistom z krakowskich business parków, właścicielom sklepów internetowych i freelancerom. Rozliczamy niestandardowe usługi, jak dropshipping, płatności PayPal, reklamy GoogleAdSense i procedurę MOSS.

Ciągle się rozwijamy i otwieramy na nowe potrzeby naszych klientów. Stanowimy wsparcie i służymy radą.

Możemy pomóc również Tobie.

 

Chcesz dowiedzieć się, kto stoi za naszą firmą?

Poznaj Nasz Zespół

Monika S.

czytaj więcej

Bardzo pogodna, choć twardo stąpa po ziemi. Skrupulatna, dokładna i wszechstronna. Posiada szeroką wiedzę o podatkach i finansach, co łączy z sympatyczną obsługą klienta. Jednym słowem idealna księgowa.

Dowiedz się więcej

Paweł

czytaj więcej

Doświadczony leader ze ścisłym umysłem. W imponującym tempie rozwiązuje techniczne problemy. Architekt systemów informatycznych, w tym aplikacji SalSoft, programu do księgowości online. W pracy i po godzinach wizjoner.

Krystyna

czytaj więcej

Ekspertka księgowości w firmach budowlanych i nie tylko. Perfekcyjnie rozlicza konta księgowe, świetnie organizuje swoją pracę, nie umknie jej żaden drobiazg. Posiada niezłomną ambicję i całe pokłady życzliwości.

Marzena

czytaj więcej

Zawsze profesjonalnie i z pasją zajmie się sprawami Twojej firmy. Porozmawia z przedstawicielami urzędu skarbowego, przypomni Ci o brakującej fakturze. Porządek na biurku i w dokumentach to u niej standard!

Sandra

czytaj więcej

Monika K.

czytaj więcej

Klaudia

ASYSTENTKA księgowYCH

e-mail:

klaudia.wojtyna
@solidnaksiegowa.com

czytaj więcej

Serdeczna, uśmiechnięta i niezwykle pomocna. Dba o dobrą organizację w naszym biurze i wszystkie sprawy administracyjne. Jest nieocenionym wsparciem w bieżących pracach księgowych. 

Ola

ASYSTENTKA KSIĘGOWYCH

e-mail:

aleksandra.szaniawska
@solidnaksiegowa.com

czytaj więcej

Uśmiechem i życzliwością wita naszych Klientów. Bezkonkurencyjna w ekspresowym segregowaniu dokumentów. Przypomina o zapomnianych fakturach. Nie tylko księguje, ale i pomaga w organizacji pracy biura.

Justyna

ASYSTENTKA księgowYCH

e-mail:

justyna.radwan
@solidnaksiegowa.com

czytaj więcej

Karolina

ASYSTENTKA KSIĘGOWYCH

e-mail:

biuro
@solidnaksiegowa.com

czytaj więcej