• Księgowość dla innowacyjnych

  Rozliczymy ulgę badawczo-rozwojową (B+R), ulgę na prototyp, ulgę na robotyzację, ulgę na innowacyjnych pracowników oraz dotacje.

  Rozliczymy ulgę badawczo-rozwojową (B+R), ulgę na prototyp, ulgę na robotyzację, ulgę na innowacyjnych pracowników oraz dotacje.

 • Google Play, AppStore, eBay, Etsy

  Sprzedajesz na zagranicznych platformach internetowych? Zaksięgujemy sprzedaż na Google Play, AppStore, eBay, Etsy i innych portalach. Rozliczymy twoje przychody z bloga oraz youtube.

  Prowadzimy księgowość dla twórców gier i aplikacji, youtuberów i blogerów oraz całej branży kreatywnej (architekci, graficy, projektanci mody). Pomożemy ci odnaleźć się w przepisach.

 • Rozliczymy sprzedaż na Allegro, dropshipping, AliExpress, import z Chin, VAT OSS oraz zagraniczne kanały sprzedaży.

  Księgowość Etsy, eBay, AliExpress? Rozliczenia podatkowe w modelu dropshipping? Różnice kursowe na koncie PayPal? Pomożemy ci odnaleźć się w przepisach. Nasze biuro rachunkowe rozlicza procedurę VAT OSS. Pomagamy w rejestracji do VAT OSS, udostępniamy program do wystawiania faktur dostosowany do OSS, składamy kwartalne deklaracje OSS i prowadzimy ewidencję OSS. Prosto i wygodnie. Więcej o podatkach w sklepie internetowym: Podatki e-sklepu

 • Ewidencja IP Box

  Jesteś programistą i chcesz złożyć wniosek o uzyskanie indywidualnej interpretacji podatkowej w zakresie IP box? A może szukasz biura, które przygotuje dla Ciebie Ewidencję IP Box?

  Skorzystaj z pomocy doradcy podatkowego! Doradca podatkowy przeanalizuje treść twojej umowy i rodzaj prowadzonych prac. Otrzymasz krótką analizę podsumowującą, czy twoja działalność spełnia warunki do stosowania preferencji IP box. Następnie doradca podatkowy wyśle wniosek o indywidualną interpretację podatkową w zakresie IP Box, a księgowa przygotuje Ewidencję IP Box.

 • Księgowość programisty + IP Box

  Tworzysz autorskie oprogramowanie i chcesz opodatkować swoje dochody według 5% stawki podatku (IP box dla programisty)?

  Jeżeli w ramach działalności gospodarczej B+R tworzysz autorskie oprogramowanie i chcesz opodatkować swoje dochody według 5% stawki podatku (IP box dla programisty), pomożemy ci się prawidłowo rozliczyć. Poprowadzimy dla ciebie KPIR oraz pomożemy w przygotowaniu ewidencji dla celów IP box. Więcej o IP Box: Programista a IP Box

 • Zdecydowałeś się na założenie działalności, jednak chcesz czuć się dalej jak na etacie? Z Solidną Księgową to możliwe!

  Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Możesz liczyć na bieżącą pomoc i wsparcie księgowej, informacje o najważniejszych zmianach w przepisach, przypomnienia o terminach płatności ZUS i podatku (mail + sms), reprezentacje w kontaktach z urzędami, dostęp do indywidualnego konta klienta (z programem do fakturowania, możliwością przesyłania skanów dokumentów, podglądem na wyniki firmy).

 • Zajmujemy się przygotowaniem list płac, wyliczeniem składek ZUS i PIT-4 od wynagrodzeń pracowników. Rozliczymy wynagrodzenia obcokrajowców.

  Rozliczamy umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o działo, powołanie do pełnienia funkcji w Zarządzie spółki z o.o. Zajmujemy się rozliczeniem wynagrodzeń dla pracowników zagranicznych.

 • Spółka komandytowo-akcyjna

  Rozliczenia podatkowe dla spółki komandytowo-akcyjnej. Zaksięgujemy usługi pośrednictwa w sprzedaży, dropshipping, sprzedaż online i stacjonarną, doradztwo, szkolenia.

 • Prosta spółka akcyjna

  Rozliczymy twoją prostą spółkę akcyjną (PSA). Księgujemy branżę IT, automatykę, badania i rozwój, biotechnologię, game development.

  Ta forma spółki kapitałowej jest idealnym rozwiązaniem dla nowych innowacyjnych firm i start-upów. PSA można założyć w kilka dni – elektronicznie przez system s24. Minimalny kapitał zakładowy PSA zaczyna się już od 1 zł. W PSA pojawia się możliwość emitowania akcji oraz przekształcenia w spółkę akcyjną. Podatek CIT PSA to 19%, 9% a nawet 5%.

 • Spółka z.o.o.

  Prowadzimy rozliczenia księgowe spółki z o.o. oraz jednoosobowej spółki z o.o. Księgujemy branżę gamingową, software, cyberbezpieczeństwo, automatykę, badania i rozwój, multimedia, inżynierię.

  Prowadzimy księgi rachunkowe, wyślemy pliki JPK VAT do urzędu oraz sporządzimy sprawozdanie finansowe dla spółki. Importujemy faktury sprzedaży i wyciągi bankowe. Pomagamy usprawnić ci prowadzenie firmy.

 • Rozliczamy przedsiębiorców opodatkowanych ryczałtem ewidencjonowany. Księgowość dla lekarza, wirtualnej asystentki, projektanta, architekta, grafika, najmu i fotografa.

  Mieszkasz poza Krakowem? Dla nas to żaden problem. Proponujemy ci bardzo wygodną zdalną współpracę. Otrzymujesz dostęp do indywidualnego konta klienta, gdzie przesyłasz skany dokumentów do księgowej, widzisz wyniki swojej firmy i korzystasz z bezpłatnego programu do fakturowania. Codziennie możesz skontaktować się z księgową, która odpowie na pytania dotyczące rozliczeń.

 • Księga przychodów i rozchodów

  Rozliczamy przedsiębiorców opodatkowanych skalą podatkową oraz podatkiem liniowym. Księgowość dla apteki, warsztatu samochodowego, gabinetu kosmetycznego, fotowoltaiki.

  Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, współpracujemy online z Klientami z całej Polski. Księgowa odpowie na bieżące pytania dotyczące rozliczeń: forma opodatkowania, rejestracja do VAT, kasa fiskalna, ulga na start w ZUS oraz rozliczenie firmowych kosztów.

 • Pomoc w założeniu firmy

  Pomożemy Ci założyć firmę online! Powiemy jak wypełnić dokumenty rejestracyjne do CEIDG, urzędu skarbowego (VAT-R, VAT-UE) i ZUS-u. Firmę założysz online.

  Przedstawimy, jakie są dostępne formy opodatkowania, jak zarejestrować się do VAT, gdzie zamówić kasę fiskalną i jak możesz odzyskać 700 zł za jej zakup. Sprawdzimy, czy skorzystasz z ulgi na start w ZUS oraz rozliczymy wydatki w firmowych kosztach. Więcej o założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej: Założenie firmy online

 • Księgowość apteki

  Prowadzimy księgowość aptek i punktów aptecznych. Zajmujemy się rozliczeniem księgi przychodów i rozchodów, refundacjami NFZ, znamy program Kamsoft.

 • Dochody zagraniczne PIT-36, PIT-ZG

  Rozliczenie dochodów z zagranicy (PIT-36, PIT-ZG, ulga abolicyjna) w polskim urzędzie skarbowym.

  Przygotujemy i złożymy zeznanie roczne PIT uwzględniające dochody zagraniczne z umowy o pracę, umowy zlecenia, emerytury zagranicznej, najmu za granicą.

  Kraje:
  Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, Wielka Brytania, USA.

  Zeznanie roczne PIT-36 wraz z PIT-ZG:

  Uwzględniamy wszystkie ulgi podatkowe i odliczenia.

  Dochody z zagranicznej umowy o pracę pomniejszamy o koszty uzyskania przychodów oraz 30% diety.

  Rozliczamy ulgę abolicyjną.

  Rozliczamy również dochody z pracy zdalnej wykonywanej na terenie Polski dla zagranicznej firmy.